Szycie na miarę

Proces szycia można podzielić na kilka kluczowych etapów. Każdy z nich jest krokiem ku stworzeniu stroju najwyższej jakościZ dala od fast fashion, służącego przez długi czas, uszytego z tkanin dostarczonych przez lokalnego producenta.


 

Etap 1 - Konsultacja 

Kreacja to proces, który wymaga czasu i zaangażowania obu stron. Dlatego zanim zdejmiemy miarę i sięgniemy po nożyczki, rozmawiamy. Nie ma lepszego sposobu, by poznać drugą osobę niż dialog przy filiżance kawy. To właśnie wtedy wymieniamy się pomysłami, przeglądamy próbki tkanin i poznajemy się wzajemnie. Dzięki temu Twoja wymarzona kreacja będzie zachwycać wszystkich wokół, jednocześnie korespondując z Twoim charakterem i uwydatniając wszelkie zalety Twojej sylwetki. Spotkanie trwa około godziny. Pierwsze propozycje projektu powstają jeszcze podczas rozmowy. Dzięki temu klientki już w trakcie zdejmowania miary mogą zwizualizować sobie, jak będzie wyglądać finalne dzieło. Po spisaniu wymiarów i uzgodnieniu szczegółów, czas na kolejny etap tego wyjątkowego procesu.


 

Etap 2 - Szycie 

Cechą, którą szczególnie cenią sobie Klientki Patrycji Plesiak, jest fakt, że każda kreacja szyta jest od podstaw. Kluczowym zadaniem jest zachowanie proporcji oraz precyzyjne poprowadzenie szwu. W ten sposób projekty z metką Plesiak zyskują na komforcie i poczuciu swobody ruchu w nawet najbardziej wymagających warunkach. 


 

Etap 3 - Przymiarka 

Przed każdą premierą musi być próba generalna. Dokładnie tak samo jest z wyjątkowymi kreacjami. Przymiarki to najlepszy moment na przekazanie swoich uwag, ostateczne dopasowanie do sylwetki. Kluczem do owocnych konsultacji jest otwartość na rozmowę, z którą Klientki mają do czynienia od pierwszej wizyty w atelier.  


Etap 4 - Wykończenie 

To ostatnia prosta przed odbiorem zamówionego projektu. Drobne poprawki nanoszone są tuż po wizycie, by kreacja jak najszybciej trafiła do Klientki.


Etap 5 - Odbiór 

Nie ma nic lepszego niż odbiór wyczekiwanej sukni. To jak rozpakowanie prezentu, o którym od miesięcy marzyliśmy. Zachwycającego misternymi detalami i nienagannym wykonaniem. Moment, w którym na dłoniach Klientki składamy jedyną w swoim rodzaju odzież, stworzoną specjalnie dla niej, by cieszyła przez lata, to chwila czystej radości.  

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl